poniedziałek, 30 marca 2015

Bądź piękna... tylko nie przesadź ;)

W ostatnim poście pokazywałam Wam, że każda kobieta może wyglądać pięknie, wydobyć i podkreślić swoje atuty. Że każda "szara myszka" może przeobrazić się w piękność, a wiele aktualnych "kobiet luksusowych" jeszcze niedawno było całkiem szarutkimi myszkami ;)

Jak wszystko, także i ten kij ma dwa końce ;) Z byciem pięknym można też przesadzić i nawet nie zauważyć, kiedy człowiek staje się karykaturą samego siebie. Tak, to jest chyba najstraszniejsze, że te kobiety tego nie widzą. Nie zauważają i brną w poprawianie natury. A natury nie trzeba poprawiać, wystarczy jej pomóc. Gdzie przebiega granica między dobrą pomocą a szalonymi poprawkami? ;) Same oceńcie:

Maja Sablewska. Fot. kompilacja z Google.com


Joanna Kurowska.  Fot. kompilacja z Google.com

Sonia Bohosiewicz.  Fot. kompilacja z Google.com

Edyta Górniak.  Fot. kompilacja z Google.com

Kayah.  Fot. kompilacja z Google.com

Joanna Racewicz.  Fot. kompilacja z Google.com


Jak widac, łatwo jest nie zauważyć granicy, za którą kończy sie piękno, a zaczyna groteska... Może to i lepiej, że nie stać mnie na takie poprawki? ;)


4 komentarze:

 1. Edyta Górniak była taka piękna a teraz wygląda jak kaczka z pontonem zamiast ust, nie mogę tego przeżyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy oglądam programy, w których pokazują, jak robi się wszelkie tego typu zabiegi, wydaje mi się, że nawet gdyby było mnie na nie stać, to bym się na nie nie zdecydowała. Nie jestem jakoś specjalnie odporna na ból, o ostrzykiwanie twarzy czy operacja nosa nie wyglądają zbyt zachęcająco ;p
  Wielu z nas nie zna umiaru i tak też mają przedstawione wyżej panie. Chcemy być lepsi i piękniejsi i tym sposobem można wpaść w błędne koło, bo przecież zawsze znajdzie się coś do poprawienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. masakra, oj masakra, zwłaszcza Kurowska

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałam, że Sonia Bohosiewicz tak się zmieniła. Taka piękna kobieta, nie rozumiem, czemu zrobiła sobie coś takiego :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...