sobota, 21 marca 2015

#Wiosna - garść inspirujących zdjęć

Ten blog jest dla Was, jest o mnie i o Was, o naszym życiu i naszych radościach :) 
Wreszcie przyszła wiosna i czuję w sobie tyle radości :) Wy też? 
Naładujcie się energią wiosny, a potem zaplanujcie spacer :) Ja wychodzę dziś po południu szukać kwiatów :)

To nie są zdjęcia stockowe, tylko prawdziwe fotki moje i moich przyjaciół :) Od następnego odcinka tego cyklu mogą się tu znaleźć także Wasze zdjęcia - będę ogłaszać kolejne tematy i czekać na Wasze fotki pod adresem e-mail: odmotin@gmail.com :)
Fot. Facebook.com, Instagram.com


Czujecie już w sobie wiosnę? :)

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. kocham psy :) niestety moja własna psica boi się fotografowania, więc pozostaje incognito ;)

   Usuń
 2. Cudowne zdjęcia pięknie oddają zaczynającą się wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widze że blog ciekawy ale chyba na nim nie zarabiasz. A możesz zarobić całkiem nieźle promując produkty związane ze zdrowiem , szkoda żeby ruch na twojej stronie się marnował, jak możesz dorobić sobie niezłą pensję, wpisz sobie w google - spieniężanie stron o zdrowiu i urodzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ale uważnie dobieram partnerów do współpracy. Jeśli już o czymś piszę, to muszę być do tego naprawdę przekonana, ten blog to nie jest płatna tablica ogłoszeń.

   Usuń
 4. Widze że blog ciekawy ale chyba na nim nie zarabiasz. A możesz zarobić całkiem nieźle promując produkty związane ze zdrowiem , szkoda żeby ruch na twojej stronie się marnował, jak możesz dorobić sobie niezłą pensję, wpisz sobie w google - spieniężanie stron o zdrowiu i urodzie

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóż za ciekawe zdjęcia! Taki klimat wiosenny! ;) Spodobał mi się bardzo klucz wiolinowy z czekolady, Mała rzecz, a cieszy ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...