poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Akcja Dla schroniska.pl - odmień życie zwierzaka


Moi przyjaciele wiedzą, jak kocham zwierzęta. Staram się promować adopcje zwierząt ze schronisk, od wielu lat organizuję zbiórki karmy, posłań i zabawek dla bezdomnych psów i kotów, czasem wyprowadzam też psy na spacery. Sama mam to szczęście, że mogę miećw domu zwierzaki i mam nadzieje, że moje pies i kot są zadowolone ;) Ale wiem, że nie każdy może mieć zwierzaka. Za to każdy może pomagać :)
Od teraz także dzięki świetnej akcji Dla Schroniska.plktórej zostałam dumną ambasadorką. To tak proste, że zajmuje tylko kilka minut, a może zdziałać naprawdę wiele :) 
W schroniskach są ciągłe braki - jest za mało jedzenia, za mało kocyków, o zabawkach czy innych przyjemnosciach nie wspominając. Jeśli nie możesz dać domu, daj chociaż jeść. Daj trochę ciepła na chłodne noce albo  trochę radosci dzieki gryzakowi, który pozwoli zapomnieć na jakis czas o samotnym losie.
Właśnie temu służy strona dlaschroniska.pl - łączy osoby chcące pomóc z psami i kotami, które pomocy potrzebują. 
Kicia Kocia już się wczytała i zaraz Wam wszystko wytłumaczy :)Trzeba wejść na stronę dlaschroniska.pl i wybrać z panela po lewej stronie zakładkę "Jak pomagać?", a potem "Pokaż zwierzaki" >>Zobaczymy psy i koty, które o coś proszą. Wybierz, któremu z nich chcesz dać prezent i kliknij na niego.Teraz możesz przeczytać, co to za zwierzak i czego potrzebuje. Wybierz, co chcesz mu podarować. To może być nawet gryzak za 2,90 zł - nieważne, ile wydasz, czy dużo, czy mało. Każda kwota, na jaką aktualnie Cię stać, to dużo! Te 3 zł mogą dać duuużo radosci :) Wybierz przedmiot, który chcesz kupić i kliknij na dole strony "Zamów".
Teraz wpisujesz swoje dane: imię i nazwisko, e-mail (tam dostaniesz podziękowanie) i wybierasz metodę płatności.


Na następnej stronie dostaniesz numer konta i swój numer zamówienia.


Teraz zostaje tylko wpłacić pieniadze. Chwilę później "Twój" zwierzak Ci podziękuje :)Cały proces zajmuje dosłownie kilka minut (chyba że dłużej będziesz czytać profile zwierząt). Kicia Kocia sprawdziła wszystko dokładnie i stwierdziła, ze portal działa bez zarzutu :)


Inną metodą pomocy jest zakup jednej ze specjalnych koszulek, z których zysk zostanie przekazany na zakupy dla zwierzaków. Koszulki mają naprawdę bardzo ciekawe i zabawne nadruki :)Kicia Kocia już się trochę zmęczyła pomaganiem i idzie spać. A Ty wejdź na dlaschroniska.pl i zdecyduj, czy możesz wydać kilka, kilkanaście, czy może kilkadziesiąt złotych. I zrób to :) Szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu, bez dźwigania, poczty, paczek, jazdy za miasto. Klik i już :) 
7 komentarzy:

 1. Świetna akcja, chyba czas przejść się do schroniska w moim mieście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna akcja, chyba czas przejść się do schroniska w moim mieście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah sesja z kotem sprawiła, że siedzę i uśmiecham się do monitora :) Sama uwielbiam zwierzaki i wydaje mi się, że gdybym wybrała się do schroniska, to chciałabym wziąć do domu wszystkie te stworzonka.
  Świetna inicjatywa, już lecę przeglądać stronę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna akcja, wielkie gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się,że takie akcję są coraz częściej promowane. Sam pomagam w schronisku, więc wiem jak ważna jest taka inicjatywa. Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...